Získali jsme certifikát prověřené společnosti

Provozní doba

 

  Běžná provozní doba:
  Po - Pá: 7:00 - 15:30 hod
  So - Ne: ZAVŘENO

Počasí

 

  

  

Facebook

 
více

Povinná revize kotlů !!!

Termín pro povinné revize kotlů na tuhá paliva se přiblížil.

S koncem roku se přiblížil termín pro povinné revize kotlů na pevná paliva. Vyplývá to ze zákona o ochraně ovzduší, podle kterého každý majitel resp. provozovatel kotle na pevná paliva je povinen si do konce roku 2016 nechat zkontrolovat technický stav kotle a mít o tom doklad. Sankcí za neplnění je pokuta. Kontroly a revize kotlů smí provádět pouze odborně způsobilá osoba proškolená výrobcem daného kotle.

Koho se kontroly kotlů týkají

Provozovatelem zdroje je právnická nebo fyzická osoba, která kotel skutečně provozuje. V případě nejasností je za provozovatele určen vlastník spalovacího stacionárního zdroje. První kontrola technického stavu a provozu zdroje musí být provedena do 31. prosince 2016.

Pokud provozovatel kotle neprovede jednou za dva roky kontrolu technického stavu a provozu kotle nebo nepředloží na vyžádání obecnímu úřadu potvrzení o provedení kontroly, vystavuje se riziku uložení pokuty do výše 20 000 Kč pro fyzickou osobu nepodnikající nebo do výše 50 000 Kč pro podnikající fyzickou nebo právnickou osobu.

Jak sehnat revizního technika pro kontrolu kotle

např. seznam Hospodářské komory na webových stránkách asociace podniků topenářské techniky http://aptt.cz/opravneni-ozo.php

nebo se klidně obraťte na naše pracovníky na telefonech uvedených v kontaktech, rádi Vám pomohou.

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout